KURUMSAL

YHC YAPI’ inşaat sektörünün tüm iş kalemlerinde hizmet vermekle birlikte, anahtar teslim inşaat taahhüt işleri, alt yüklenicilik ve ana yüklenicilik faaliyetleriyle birlikte, projelerin sıfırdan teslime şantiye yönetimi, anahtar teslim tadilat işleri, gibi konularında da hizmet vermektedir. Sahip olduğu bakış mesleki tecrübeleri ile malzeme seçiminde ve işçiliğinde kaliteden ödün vermeden en ekonomik çözümleri eksiksiz ve zamanında teslim etmeyi kendisine amaç edinmiştir.

  • Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla, teknoloji ve estetiği buluşturan yapılar inşa ediyoruz. Gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yaşam alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima doğru ve yenilikçi projeler üretmeye çalışıyoruz.

Misyon;
Dünyadaki trendleri, modern yaşam biçimlerini, teknolojileri araştırarak modern ve konforlu yaşam alanları yaratmanın peşindeyiz.
Vizyon; 
Estetik ve teknolojik açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden, insana ve çevreye saygılı, müşteri beklentilerinin üzerinde yapılar meydana getiriyoruz.